Mcdodo CA-7770 HDMI To VGA 1080p Görüntü Aktarım Kablosu 2m - Gri

MCDODO CA-7770 HDMI TO VGA GÖRÜNTÜ AKTARIM KABLOSU 2M 1080P-SİYAH

Bugün, monitörlere daha iyi görüntü aktarımı için VGA bağlantı noktası dizüstü bilgisayarlardan ve görüntü aktarım cihazlarından kaldırıldı, ancak hala bu bağlantı noktasını görüntü iletmek için kullanan daha eski monitörler var. Kaliteli aksesuar alanında lider firmalardan biri olan MCDODO, kullanıcıların eski monitörleri de rahatlıkla kullanabilmesi için Mcdodo HDMI - VGA Dönüştürücü Kablo CA-7770 üretimine başlamıştır.

Kaliteli görüntüleri aktarın

Bu kabloyu kullanarak dizüstü bilgisayarınızın ekranını eski ekranınıza bağlayabilirsiniz. Bu dönüştürücü 1080x1920 çözünürlükle uyumludur ve bu çözünürlüğe uyumlu bir ekran varsa net ve mükemmel bir görüntü sağlayacaktır.

Yüksek uyumluluk

Bu kablo, dizüstü bilgisayarlar, oyun konsolları, Android TV'ler, Apple TV'ler ve standart HDMI bağlantı noktasını kullanan herhangi bir aygıt gibi tüm aygıtlarla ve görüntüleri görüntülemek için standart VGA bağlantı noktasını kullanan tüm eski monitörler ve projektörlerle birlikte gelir.

Çeşitli uygulamalar

Belirtildiği gibi, MCDODO CA-7770 HDMI - VGA Dönüştürücü daha eski cihazlarda kullanılabilir, bu nedenle daha eski, kullanılmayan ekranlar iş yerinde dizüstü bilgisayar masaüstü ortamını genişletmek için kullanılabilir. Kolaylık ve daha fazla alana erişim için kullanılır. Kullanıcılar, dizüstü bilgisayarı daha büyük bir ekrana bağlayarak daha iyi ve daha ilgi çekici bir bilgisayar oyun deneyimine sahip olabilir. Ayrıca kampüste veya iş yerinde bir video projektöre bağlanarak ders vermek ve konferans vermek için kullanılabilir.

Yüksek kaliteli HDMI'dan VGA'ya dönüştürücü

Mcdodo CA-7770 dönüştürücünün uzunluğu 2 metredir ve kullanıcı daha uzun mesafelerde rahatlıkla kullanabilir. Kablonun gövdesi, kırılmaya veya kopmaya ve hatta gerginliğe karşı çok yüksek dayanıklılığa sahip dokuma naylon elyaftan yapılmıştır. Kablonun içinde, tel çekirdeği iki metal katman ile mühendislik ilkelerine göre dış ortamdan tamamen izole edilmiştir ve hiçbir gürültü nihai görüntünün kalitesini etkilemez.

Ürün Teknik Özellikleri;
-Ürün Çıkışı: HDMİ
-Ürün Görüntü Yapısı: VGA
-Ürün Fonksiyonu: Video Aktarımı
-Ürün HDMİ Uyumluluğu: Bilgisayarlar, Laptoplar, Ps4, Apple TV
-Ürün VGA Uyumluluğu:TV, Monitör, Projeksiyon
-Ürün Materyali: Alüminyum, Altın, Naylon Fiber Kablo
 
  
Önerilen Ürünler