MCDODO CH-5800 22.5W USB Girişli VOOC Hızlı Şarj Adaptörü + Type-C Şarj Kablosu 1.2m - Siyah

MCDODO CH-5800 22.5W USB GİRİŞLİ HIZLI ŞARJ ADAPTÖRÜ+ TYPE-C ŞARJ KABLOSU 1.2-SİYAH ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Cihazlarımızı en iyi şekilde şarj edebilmek ve her zaman kullanıma hazır tutabilmek için farklı yöntemlerimiz var; Ancak en güvenilir yollardan biri duvar şarj cihazları kullanmaktır. Bu amaçla yine VOOC teknolojisine sahip olan ve Mcdodo CH-5800 VOOC Seyahat Şarj Cihazı olarak çıkan Mcdodo CH-5800 şarj cihazını kullanabilirsiniz.

Öncelikle bu duvar şarj cihazının maksimum 22,5 watt güçle telefonunuzu şarj etmek için kullanabileceğiniz bir USB çıkış portuna sahip olduğunu söylemeliyiz. Bu şarj cihazı, piyasadaki çok çeşitli yeni telefonları destekleyen USB bağlantı noktasından 4,5V~5A / 5V~4,5A / 9V~2A / 12V~1,5A'ya eşdeğer akım ve voltaj sağlayabilir, ancak belirttiğimiz gibi toplam bu şarj cihazının çıkışı 22,5 watt'a eşittir.

  • Mcdodo CH-5800, bu özelliği destekleyen Oppo telefonları yüksek hızda şarj etmek için kullanabileceğiniz VOOC teknolojisini destekler. Elbette şarj cihazının tek avantajı bu değil ve Mcdodo CH-5800'ün QC3.0, QC2.0 vb teknolojileri de desteklediği söylenebilir ve bu da ürün yelpazesinin genişletilebileceğini gösteriyor.
  • Bu paketle birlikte gelen Type-C kablosunda bir USB bağlantı noktası ve 1,2 metre uzunluğunda bir Type-C konektör bulunur.
  • Bu kablo, 5 ampere eşit bir çıkış akım yoğunluğuna sahiptir ve hızı iyi iletir. Ayrıca bu şarj cihazının açıklamasını tamamlarken, kablonun esneme ve yırtılmaya karşı direncini artıran kaplamaya sahiptir. Konnektörlerin direncinin arttırılması da önemlidir, çünkü tasarımları metaldir ve basınç ve darbeye karşı daha fazla dayanıklılığa sahip olacaklardır.
  • Mcdodo CH-5800 duvar şarj cihazı CE güvenlik standardına sahiptir. Mcdodo CH-5800 VOOC şarj aletinin koruma sistemi de cihazı aşırı akım yoğunluğuna ve kısa devreye karşı koruyor.
  • Bir diğer özelliği de cihazın ısıya ve yüksek sıcaklığa karşı koruması. Gövde yapısı ve malzemesi de sıcaklık ve ısı artışına karşı iyi bir dirence sahip olan polikarbonat-PC'den yapılmıştır.
  • Mcdodo CH-5800 hızlı şarj adaptörü'nün boyutları 44,4 x 26 x 83,3 mm'ye eşittir ve 55 gram ağırlığındadır.
  • Bu ürünü kullanım kolaylığınız için gövdesi delikli olacak şekilde tasarlanmıştır ve bu delikler adaptörün prizden daha kolay çıkarılması ve tersinin yapılması içindir.
Önerilen Ürünler