Mcdodo HP-7882 Tws Bluetooth Kablosuz Kulaklık-Pembe

MCDODO HP-7882 TWS BLUETOOTH KABLOSUZ KULAKLIK-SİYAH ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Günümüzde çoğu insan gün boyunca teknoloji ile bağlantılıdır. Cep telefonlarıyla konuşur veya müzik dinler. Bu aktiviteler telefonun sürekli kullanımını gerektirir, bu da el yorgunluğuna neden olur ve günlük aktiviteleri kısıtlar. Kabloların kısa olması veya dayanıklılığının düşük olması nedeniyle, geleneksel teknolojiler yerini kablosuz türlere bırakmıştır. Kablosuz kulaklıklar daha dayanıklı ve verimlidir ve sizin için daha az hareket kısıtlaması oluşturur. Mcdodo HP-7882 TWS Bluetooth kulaklık ile geçmiş eski kulaklıklarınızı unutacaksınız. Kablo sınırlaması olmadan tüm işlerinizi kolayca yapın ve aynı zamanda tüm aramalarınızı yanıtlayın ve müziğin keyfini çıkarın.

Mcdodo Kablosuz kulaklığın tasarımı

  • Bir şarj kutusu ve iki kulaklık bulunur. Kulaklıklar, şarj olurken şarj kutusuna yerleştirilerek tozdan korunur. Mcdodo kablosuz kulaklık tamamen ergonomik olarak tasarlanmış olup minimal tasarımı ve hafifliği ile kulaklarınızda ağrı veya yorgunluk yapmaz ve uzun süre kullanılabilir. Her birinin ağırlığı yalnızca 4 gramdır.

Pil kapasitesi ve şarj yöntemi

  • Mcdodo HP-7882'yi uzun süreler kullanabilirsiniz. Şarj kutusunun 300 mAh pil kapasitesi bulunmaktadır ve her bir kulaklığın 30 mAh pil kapasitesi sayesinde şarjın bitmesinden endişe etmenize gerek yok. Mcdodo bluetooth kablosuz kulaklık yolculuğun sonuna kadar yanınızda olacak. Şarj yuvasını kullanarak kulaklıkları 4 kez şarj edebilirsiniz. Bu şarjla sevdiğiniz müzikleri 4 saat aralıksız dinleyebilir veya 25 saat bekleme modunda yanınızda taşıyabilirsiniz.

Dokunmatik tuşlar

  • Telefonunuz ulaşılamıyor veya onu kaldırıp aramanıza cevap veremeyecek durumda mısınız? Artık elleriniz meşgul olduğu için artık hiçbir aramayı kaçırmayacaksınız. Kulaklıkların üzerinde müzik ve aramaları yönetmek için dokunmatik tuş bulunuyor, bu tuşa dokunarak aramalarınızı kolayca cevaplayabilirsiniz.

Bluetooth sürüm 5.0

  • Gürültü ve dengesiz bağlantı sorunu, çoğu kablosuz ve Bluetooth kulaklık kullanıcısının şikayetleri arasındadır. Önceki nesil Bluetooth bağlantı yongaları, tek bir bağlantı kanalı kullanıyordu, yaptıkları bağlantı kararsız ve zayıftı ve kolayca bağlantısı kesiliyordu. Bu amaçla Mcdodo, gürültüyü azaltmak ve bağlantının kararlılığını korumak için Bluetooth 5.0 sürümünü desteklemektedir. Bu faktörün varlığı, eşleştirme hızını artırır ve daha kararlı bir bağlantıya sahiptir ve ayrıca pil tüketimini azaltır.

IP54 standardı

  • Bu kulaklık neme ve toza karşı son derece dayanıklı olan IP54 standardına sahiptir. Spor ve günlük aktivitelerinizde Mcdodo kablosuz kulaklıklarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

LED ekrana sahiptir

  • Bu kulaklığın kasasında, kalan pil şarjının yüzdesini, şarj durumunu ve şarj başına kullanılabilir süreyi gösteren akıllı bir LED ekran bulunur. Bu ekranla şarj durumunu her zaman öğrenebilirsiniz.

 Kablosuz şarj

  • Mcdodo Bluetooth eller serbest kablosuz şarj özelliği ile donatılmıştır. Ancak, kablosuz şarj hızı, şarj kablosu kullanılarak yapılan şarj hızından daha düşüktür, bu da kabloyla şarj etmenin yaklaşık iki katı sürer ve ahizesiz kullanım birimini tam olarak şarj etmek yaklaşık 3 saat sürer.
Önerilen Ürünler