Mcdodo HU-7750 5in1 Type-C To 3xUsb 1xType-C 1xHDMI Girişli Çoklayıcı Adaptör-Gri

MCDODO HU-7750 5İN1 TYPE-C HDMI+MACBOOK ÇEVİRİCİ ÇOKLAYICI ADAPTÖR-GRİ ÜRÜN AÇIKLAMASI

Tanınmış yüksek kaliteli aksesuar üreticisinin şirketi MCDODO, çoklayıcı adaptörü çok yönlü MCDODO 5'i 1 arada HU-7750 bu şirketin en kullanışlı ürünlerinden biridir. Type-C: Thunderbolt 3 arayüz cihazlarını, cihazlarınıza yüksek güçlü hızlı şarjı ve veri iletimini destekler.

Farklı Cihazlarla Uyumluluk

  • MCDODO HU-7750 çok işlevli adaptör, MacBook'lar, Tabletler, Android akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar gibi Type-C girişli çeşitli cihazları kullanım için 5 farklı çıkışa alabilir.

Eşsiz Mühendislik

  • HU-7750'nin öne çıkan özelliklerinden biri, tüm çıkışların en iyi performansı göstermesi için her çıkış için benzersiz bir akıllı kontrol çipinin bulunmasıdır. Bu yongalar tüm çıkışlar için ayrı ayrı tasarlanmıştır, yani paralel olarak kullanıldıklarında birbirlerine olumsuz bir etkisi olmayacaktır.
  • GL3510, PS176, FL 7102 yongaları  sırasıyla cihazı şarj etmek için USB 3.0, HDMI ve Type-C PD bağlantı noktasını kontrol etmek için kullanılır.

100 watt şarj özelliği

  • PD şarj protokolünü destekler ve 100 watt şarj gücü sunar. Böylece MacBook, iPad veya Android telefonlarını yüksek hızda şarj edebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, yüksek bir şarj hızına sahip olmak için hızlı bir şarj adaptörüne ihtiyacınız var.

Görüntü kalitesi düşmeden görüntü aktarımı

  • HDMI konektörü yüksek kalitededir ve videoyu, görüntüleri ve sesi aynı anda HDMI çıkışı aracılığıyla ekrana iletir. 4k çözünürlüğe sahiptir ve kayıp olmadan 4K tecrübesi yaşatır.

Kolay Kullanım

  • MCDODO HU-7750'yi kullanmak karmaşık değildir ve onu bir dizüstü bilgisayara, tablete veya cep telefonuna kolayca bağlayabilirsiniz. Farklı monitörler ve projektörler kullanmak kullanıcılar için çok basit olacak ve cihaza özel bir sürücü yüklemeye gerek kalmayacak.

Küçük ve taşınabilir

  • MCDODO HU-7750 çok işlevli çoklayıcı adaptör, kullanıcı için bir dizi iletişim bağlantı noktası sağlarken, bir sırt çantası veya dizüstü bilgisayar çantasında taşımayı ve ihtiyaç duyulan her yerde kullanmayı kolaylaştıran küçük boyuta sahiptir.

Hızlı ısı dağılımı

  • Gövdesi alüminyumdan yapılmıştır, bu da kapının içinde oluşan ısının daha hızlı dışa doğru yönlendirilmesini sağlar, böylece uzun süreli kullanım sırasında zarar görmez.

Çoklu bağlantı noktaları: HDMI*1, USB-A 3.0*3, USB-C(PD 100W)*1 dahil

Kristal netliğinde ekran: Yüksek netlikte bir akış veya yansıtmanın keyfini çıkarmak için HDMI bağlantı noktasını aynı anda harici 3840*2160 4K kristal netliğinde ekrana bağlayın. 

Yaygın Uyumlu: Windows, Mac OS, IPAD OS, Android sistemi. USB-C dizüstü bilgisayar Macbook, Matebook, Xiaomi Air, ASUS ve Lenovo için; USB-C Tabletler ve cep telefonları Huawei, Honor, Samsung, Oppo vb.

Önerilen Ürünler