Mcdodo CA-7360 36W Type-C To Lightning Auto Power Off Ledli Pd Data-Şarj Kablosu 1.2M-Siyah

MCDODO CA-7360 36W TYPE-C TO LİGHTNİNG AUTO POWER OFF LEDLİ PD DATA-ŞARJ KABLOSU 1.2M-SİYAH 

Gün içinde artan cep telefonu kullanma ihtiyacı nedeniyle günlük hayatımızdaki en önemli araçlardan biri olan iPhone şarj kablosu, mobil oyun oynamak gibi kritik durumlarda eksik veya bozuk olması bizler için sorun yaratabiliyor.

Mcdodo, piyasadaki kaliteli ve fonksiyonel aksesuarların üreticisidir. Şirket, olası tüm durumlarda kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli günlük ve özel durumlarda çeşitli ihtiyaçları karşılamak için çok çeşitli, yaratıcı ve kaliteli kablolar yapmıştır.

Bu kablo Mcdodo tarafından üretilen bir tür akıllı kablodur. Kablonun özellikleri arasında telefonun akıllı şarj kontrolü ve telefonun şarj durumunu gösteren bir LED göstergesinin bulunması yer alır. Bu kablonun şarj edilebilir gücü 36 watt'tır.

Çok Dayanıklı ve Kaliteli Kablo

 • Kablonun gövdesi dokuma naylon liflerden yapılmıştır. Konektör kaplaması nikelden yapılmıştır ve çok dayanıklıdır ve uzun vadede zarar görmez. Konektörün kabloya bağlantısındaki plastik doku bu parçanın kırılmasını ve yırtılmasını engeller.
 • Kablonun gövdesi gerilmeye ve yırtılmaya karşı çok dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kablo gövdesi naylon liflerden dokunmuş olmasına rağmen, çekme testinde 10 kg ağırlığa dayanabilmektedir.
 • Kablonun içinde 154 bakır çekirdek kullanılmış, bu da Mcdodo şarj kablosunun yüksek kalitesini ve eşsiz hızını vadediyor.

Cihazı maksimum 36 watt güçle şarj etme

 • Şarj kablosu ve C'den Yıldırım'a veri aktarımı 1,2 metre Hızlı Mcdodo, iPhone'u maksimum 36 watt güçle şarj edebiliyor. Başka bir deyişle, iPhone pil kapasitesinin %50'sini 30 dakikada şarj edin!
 • Bu kablonun maksimum şarj gücü 36 watt'tır. Bu kablo ayrıca tüm iOS cihazları için uygundur.

2 adet akıllı akış kontrol çipine sahiptir.

 • Kullanılan çipler sayesinde, şarj kablosu ve C'den Lightning 1.2 metre Fast Mcdodo'ya veri aktarımı tamamen akıllı; Bu nedenle, cihaz pili olası hasarlardan korunur.

Pil kapasitesi dolduktan sonra otomatik elektrik kesintisi

 • Şarj kablosunda kullanılan çipler ve C veri tipinin Lightning 1.2 metreye iletilmesi sayesinde hızlı Mcdodo, pil kapasitesi dolduktan sonra iPhone'dan gücü otomatik olarak kesiyor.


Cihazı 2 saat sonra otomatik şarj edin

 • Yatmadan önce cep telefonunuzu bir şarj kablosu ile şarj cihazına bağlayın ve C veri tipini 1,2 metrelik Fast Mcdodo Lightning'e aktarın. Bu kablo, mobil pilin kapasitesi dolduktan sonra elektriği keser ve 2 saat sonra cep telefonunu otomatik olarak yeniden şarj etmeye başlar.

LED göstergesi

 • Lightning konektörünün sonunda, bir cep telefonuna bağlandığında yanan bir LED göstergesi bulunur. Bu gösterge aynı zamanda cihazın doğru şarj durumunu gösterir ve ayrıca gece ve karanlıkta cep telefonunun bulunmasına yardımcı olur.
 • Hızlı şarj sırasında LED göstergesi parlak bir şekilde yanar ve normal şarj modunda öncekinden daha sönüktür. Pil kapasitesi dolduktan sonra LED ışığı da söner.

Bilgi aktarım hızı

 • Kablonun içerisinde kullanılan kaliteli bakır damarlar sayesinde bu kablonun veri aktarım hızı 480Mbps olup, HD kalitesinde bir videoyu 25 saniyede aktarabilmektedir.

Önerilen Ürünler