Mcdodo HP-3480 Apple iPhone Kablolu Kulaklık - Siyah

Mcdodo HP-3480 Apple iPhone Kablolu Kulaklık - Siyah

  • Modeli: iPhone için Kablolu Kulaklık
  • Uzunluk: 1,2
  • Renk: Siyah
  • Malzeme: Alüminyum alaşımı / Naylon
  • Hoparlör: 10mm
  • Birim Sürücü Empedansı: 32ohm
  • Dijital Ses Örnekleme Hızı: Maks. 24 Bit/ 96KHz
  • Orijinal kalite performansı, kablolu kontrol ve çağrı fonksiyonu
  • Ünite sürücüleri mükemmel ses performansı için yüksek dereceli diyaframla yapılmıştır
  • Müzik ve aramalar arasında ücretsiz geçiş için kontrol düğmeli akıllı mikrofon

Hayatı Kolaylaştıran iPhone Kulaklığı

Olağanüstü sesi, kulaklarınız için mükemmel şekli hissedin ve kendinizi müzik dünyasına bırakın. Yeni Mcdodo Splash kulaklıkları da tam olarak budur. Mükemmel tasarlanmış akustik yapı ve patentli çok katmanlı sürücü sayesinde, yalnızca mükemmel şekilde çıkarılan sesleri deneyimlemekle kalmayacak, aynı zamanda sizi uzun süre müzik dünyasının içine çekecek derin ve güçlü basları da deneyimleyeceksiniz. kulaklıklar size uzun yıllar hizmet verecek şekilde tasarlandı.

Fiziksel özellikler
Mcdodo HP-3480 kablolu ahizesiz kullanım olanağı, birçok iPhone'un kullanabilmesini sağlayan Lightning arayüzünü kullanır. Muhafazaların gövdesi sesin akustik davranışını korur ve aynı zamanda darbelere karşı dayanıklıdır. Bu ahizesiz kullanım kitinin serisi silikondur ve sözde kulak içidir.McDoodo ahizesiz kullanım kitini kulağa yerleştirmek kolaydır ve kulağın içinde hareket etmez, böylece iyi kalitede müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. Eller serbest ağırlığı 16 gramdır ve 1,2 metrelik kablosuyla kullanımı kolaylaştırır. Ahizesiz kullanım serisinin gövdesinin yapımında naylon kullanılmıştır. Teli, mikrofonun kalitesini artıran ve dolaşmaya karşı dayanıklı olan TPE'den yapılmıştır.

Ses kalitesi
Mcdodo HP-3480 iPhone kulaklığı 10mm sürücülerle donatılmıştır ve 32Ω±15 ohm empedansa sahiptir. Ayrıca bu eller serbest kulaklıkta kullanılan teknolojinin yardımıyla arkadaşlarınızla kolayca çok net ve güzel bir konuşma yapabileceğiniz bir MEMS mikrofonu vardır.

Müzik kontrol paneli
Mcdodo HP-3480 1,2 metre uzunluğundadır ve kontrol anahtarı tel boyunca yerleştirilmiştir. Kablo konektörü, iPhone telefonları için bu Mcdodo kulaklığı kullanabileceğiniz Lightning tipindedir. Mcdodo HP-3480 ahizesiz kullanım kitinin kontrol panelinde, müziği ve aramaları kontrol etmek için, cevaplamak/reddetmek için gidebileceğiniz bir tuş bulunmaktadır. Önceki/sonraki şarkıyı kullanabilir, müziği oynatabilir/duraklatabilir ve ses seviyesi kontrolünü kullanabilirsiniz.

Duyulmamış ses

Mcdodo iPhone kulaklığı, en kısık gürültüyü ve en sevdiğiniz şarkıların sesini bile duyabilmeniz için tasarlanmıştır. Polimerden yapılmış 10 mm'lik membrana sahip iki odacıklı akustik yapı, kusursuz bir şekilde net bir akustik ışın oluşturur ve patentli çok katmanlı sürücü, stereo kanalların mükemmel şekilde ayrılmasını sağlar. Net, güçlü bas tonlarıyla birlikte sizi müzik dünyasının içine çekecek.

Uzun yürüyüşler için ideal

Uzun süreli kullanıma uygun tasarlanmış konforlu tasarımıyla herkese ve her kulağa uyum sağlar. Mcdodo kulaklıklar hafiftir ve kulağınıza mükemmel şekilde oturur, takmanın verdiği zevkle asla çıkarmak istemeyeceksiniz. Yüksek kaliteli yapı, en iyi malzemeler ve kulağa mükemmel uyum, ortam gürültüsünün azaltıldığı ve bu modelin kullanımının gerçekten rahat olduğu anlamına gelir.

Kayıpsız transfer

Bakırın işlenmesinde en son teknolojinin kullanılması, tellerin mükemmel iletim katsayısına sahip olmasını ve kayıpsız tam sinyal iletimini mümkün kılmıştır. Sonuç olarak, sinyalin gücü ve kalitesi tüm bantlarda değişmeden kalır ve kulaklıklar yüksek ve net bir şekilde çalar.

Önerilen Ürünler