Mcdodo OT-6090 Type-C To Type-C PD 100W Dönüştürücü Adaptör

Mcdodo OT-6090 Type-C To Type-C PD 100W Dönüştürücü Adaptör Ürün Özellikleri

  • İşlev: Şarj etme ve veri senkronizasyonu
  • Çıkış: Maksimum 100W
  • Uyumlu Cihazlar: iPhone15 ve diğer USB-C arayüz cihazları için
  • Malzeme: Alüminyum alaşım
  • Boyut: 37,25*11,3*7,56 mm
  • Renk: Siyah
  • Sertifika: RoHS

Günümüzde Type-C portları cep telefonları da dahil olmak üzere elektronik ekipman alanının mutlak hakimi haline geldi ve hatta Apple, iPhone 15 serisinde telefonlarını şarj etmek için bu portlara geçiş yaptı. Bu dönüşüm sayesinde iPhone'unuzu piyasada bulunan Type-C kabloları kullanarak kolaylıkla şarj edebilirsiniz.

Tasarım

Mcdodo OT-6090 dönüştürücü adaptör, basınç ve darbeye karşı direncini artıran, ömrünü uzatacak alüminyum alaşımlı bir kapağa sahiptir. Type-C bağlantı noktası ve Type-C konnektör bu dönüşümün iki tarafını oluşturur. Bu dönüşümün gövde boyutları 37,25 x 11,3 x 7,56 mm olup ağırlığı 3 gramdır. Sonuç olarak bu rakamlara göre her zaman yanınızda taşımanız mümkün ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu dönüşümde ayrıca her an şarj gücünü gösteren bir LED ekran bulunmaktadır.

Yetenek

Gücü 100 watt'a eşittir ve bu aynı zamanda yüksek hızlı şarjı da destekleyebilir; Elbette telefonunuzu yüksek hızda şarj edebilmeniz için cihazınızın da bu akım yoğunluğunu ve özelliğini desteklemesi gerekiyor. Bu dönüşümün temel işlevi piyasada bulunan Type-C kabloları iPhone Type-C'ye dönüştürmesidir. Sonuç olarak telefonunuz için normal Type-c ile oluşabilecek, şarj portunun ısınması ve hatta yanma riski gibi sorunlar bu dönüşüm sayesinde tamamen çözülecektir.

Ses, Sabit disk, USB flash sürücü ve kulaklık desteklenemez, yalnızca şarjı destekler.

Önerilen Ürünler