Mcdodo OT-6100 Type-C To Lightning PD 36W Dönüştürücü

Mcdodo OT-6100 Type-C To Lightning PD 36W Dönüştürücü Ürün Özellikleri

  • İşlev: Şarj etme ve veri senkronizasyonu
  • Çıkış: Maksimum 36W
  • Malzeme: Alüminyum alaşım
  • Boyut: 37,25*11,3*7,56 mm
  • Renk: Siyah
  • Sertifika: RoHS

 

Lightning Mcdodo OT-6100 Dönüşüm Tasarımı

Mcdodo OT-6100 iPhone için şarj dönüştürücü, basınç ve darbelere karşı dayanıklılığı arttırılmış, ömrünü uzatacak alüminyum alaşımlı kapağa sahiptir. Bu dönüşümün her iki yanında bulunan Type-c bağlantı noktası ve Lightning konnektörü, yalnızca Lightning bağlantı noktası bulunan cihazlarda Type-c kabloların kullanılmasını mümkün kılar.

Bu dönüşümün gövde boyutları 37,25*11,3 x 7,56 mm ve ağırlığı 3 gramdır.

Her zaman yanınızda taşımanız mümkün ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu dönüşümde ayrıca her an şarj gücünü gösteren bir LED ekran bulunmaktadır.

Yetenek

Bu dönüşüm, onu bilgi aktarmak için kullanabileceğiniz ve aynı zamanda telefonunuzu şarj etme olanağına sahip olacağınız şekilde tasarlanmıştır. Verilerinizi en uygun hızda kolayca aktarmanıza olanak tanır. Bu dönüşümün gücü 36 ampere eşittir ve bu aynı zamanda yüksek hızlı şarjı da destekleyebilir; Elbette telefonunuzu yüksek hızda şarj edebilmeniz için cihazınızın da bu akım yoğunluğunu ve özelliğini desteklemesi gerekiyor. Bu ürün, OTG'nin yanı sıra cihazlarınızı yüksek hızda şarj edecek PD hızlı şarjı da destekler.

Not: Ses, sabit disk, USB flash sürücü ve kulaklık desteklenemez, yalnızca şarjı destekler

Önerilen Ürünler